top of page

Хто ми

Академія Кодування - це некомерційна ініціатива ІТ волонтерів, мета якої започаткувати реформу початкової освіти в Україні та підготувати українських дітей до майбутнього. Ідея проекту - навчання дітей 9-11 років програмуванню за допомогою візуальної мови Scratch та HTML/CSS.

Фонд BrainBasket спільно з Академією Кодування і компанією Miratech запускають проект з безкоштовного IT-навчання дітей у віці від 9 до 11 років в найбільших містах України. Ініціатива реалізується в рамках проекту Technology Nation - всеукраїнської програми Фонду BrainBasket з вивчення основ програмування. Програма навчання базується на курсах британської ініціативи CodeClub.org.uk і сфокусована на вивчення дітьми Scratch (візуальна мова програмування, розроблена в MIT).

«Навчання дітей програмуванню в ігровій формі сприяє вирішенню двох основних освітніх викликів українських шкіл - низьку мотивацію вивчення і слабкий рівень розуміння комп'ютерних наук», - говорить директор ФондуBrainBasket Володимир Люлька.

Процес навчання відбуватиметься у вільний час на базі існуючих навчальних хабів в рамках проекту Technology Nation - бібліотек і локацій партнерів. Самі курси для дітей будуть вести ментори програми Technology Nation, IТ-волонтери, а також прогресивні шкільні вчителі.

«Дітям подобається використовувати комп'ютер та мобільні пристрої для ігор, але вони не використовують технології для створення. Це виглядає, якби вони вміли читати, але не могли писати. Застосування правильної механіки гейміфікації може зробити процес навчання цікавим і корисним одночасно », - додав Антон Мельник, засновник Академії Кодування.

BrainBasket Foundation є некомерційною, неурядовою організацією, яка спрямована на поліпшення якості IT-освіти, а також збільшення кількості IT-фахівців в Україні. Фонд BrainBasket прагне зробити IT-галузь рушійною силою економічного зростання України шляхом поліпшення освітньої інфраструктури.

Академія Кодування - це некомерційна ініціатива IТ-волонтерів, мета якої створити реформу початкової освіти в Україні та підготувати українських дітей до майбутнього. 

Міратех надає аутсорсингові та інші IT-послуги корпоративним клієнтам у всьому світі. Компанія заснована в 1989 році. Європейська штаб-квартира знаходиться в Стокгольмі, американська - у Вашингтоні. 6 R & D-центрів розташовані в Польщі, Словаччині та в Україні. Сервісна мережа Міратех охоплює 560 міст і населених пунктів. Міратех входить в усі основні галузеві рейтинги, включаючи Global Services 100, Software 500®, NOA's Outsourcing Professional Award, EOA Award, Global Outsourcing 100® і в Топ-5 кращих компаній у Східній Європі за даними IAOP®.

bottom of page